Vaurioauto passenger cars Nissan Leaf

Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Acenta 30 Kw/h Elektro, Navi, Airco, Cruise, 58.000 km 2017/7

Nissan Leaf

Acenta 30 Kw/h Elektro, Navi, Airco, Cruise, 58.000 km

€ 4.850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 58.00058.000
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Leaf Hatchback  Elektrisch  80kW (109pk) FWD 2016/3
vientihinta
€ 3.750

Nissan Leaf

Leaf Hatchback Elektrisch 80kW (109pk) FWD

€ 3.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 127.766127.766
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Acenta 40 kWh 2018/7
vientihinta
€ 6.500

Nissan Leaf

Acenta 40 kWh

€ 7.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 83.10983.109
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf 24kWh 80kW Tekna 2014/6

Nissan Leaf

24kWh 80kW Tekna

€ 3.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 237.779237.779
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Nissan LEAF Tekna Limited Edition 24 kWh 2016/3

Nissan Leaf

Nissan LEAF Tekna Limited Edition 24 kWh

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 57.11257.112
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf  2023/12
vientihinta
€ 7.800

Nissan Leaf

€ 7.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 12.34312.343
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Tekna Electrisch 2016/9

Nissan Leaf

Tekna Electrisch

€ 4.100
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 119.529119.529
Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Tekna Limited Edition 24 kWh 2015/10

Nissan Leaf

Tekna Limited Edition 24 kWh

€ 3.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 83.97283.972

Nissan Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Nissan auton avulla voit ostaa Nissan edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Nissan vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Nissan purkamassa autoja ja käytettyjä Nissan osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Nissan purettuja autoja ja käytettyjä Nissan osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Fiat 500 500 (312), Hatchback, 2007 1.2 2011/6

Fiat 500

500 (312), Hatchback, 2007 1.2

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 133.255133.255
Vaurioauto  passenger cars Renault Espace 2.2 1992/1

Renault Espace

2.2

Ensimmäinen rekisteröinti: 19921992
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 402.686402.686
Vaurioauto  passenger cars Volvo V-40 V40 (MV), Hatchback 5-drs, 2012 / 2019 2.0 D2 16V 2016/2

Volvo V‑40

V40 (MV), Hatchback 5-drs, 2012 / 2019 2.0 D2 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Kia Cee d DIESEL/1500CC/6VIT 2011/1

Kia Cee d

DIESEL/1500CC/6VIT

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Mitsubishi Space-star Space Star (A0), Hatchback, 2012 1.0 12V 2016/3

Mitsubishi Space‑star

Space Star (A0), Hatchback, 2012 1.0 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 81.54581.545
Vaurioauto  passenger cars Fiat 500 500 (312), Hatchback, 2007 1.2 69 2018/8

Fiat 500

500 (312), Hatchback, 2007 1.2 69

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
Vaurioauto  passenger cars Audi A4  2014/7

Audi A4

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 171.000171.000